0 800 50 00 40
Особистий кабінет !

Укр Рус

Про програму

Чотирилиста конюшина — символ удачі та благополуччя. Наші предки вірили, що того, хто знайшов чотирилисту конюшину чекає щастя, успіх і багатство. Більше того, кожен такий щасливець несе удачу і своїй родині.

Програма лояльності «КлеверБонус» розроблена відповідно до світових стандартів з урахуванням найкращих досягнень найбільших компаній сучасності. Нова система зберігає ваші попередні вигоди і пропонує багато нових можливостей.

Ваша щаслива конюшина вже чекає на вас — мережа супермаркетів «ТАВРІЯ В», «Космос», «БЛЕСК и ВЕДРО» та кафе
«Т-СПРІНТ» приготували для кожного покупця КлеверБонуси!

Переваги програми лояльності «КлеверБонус»:
Зручна економія

Програма «КлеверБонус» дозволяє накопичувати бали за кожну покупку, щоб дозволити собі щось особливе і порадувати близьких. Накопиченими балами можна розраховуватись у супермаркетах мережі ТАВРІЯ В, у кафе Т-СПРІНТ КАФЕ, у магазинах «БЛЕСК и ВЕДРО» та «Космос». Беручи участь в акціях «КлеверБонус», ви отримуєте ще більше балів за товари, яким віддаєте перевагу.

Це вигідно

З «КлеверБонус» комфортно планувати свій бюджет: чим більше балів Ви накопичуєте, тим меншою сумою Ви розраховуєтеся за наступні покупки.

Ваш персональний акаунт

В Особистому кабінеті можна переглядати баланс накопичених балів, а також отримувати персональні пропозиції і знайомитись з найцікавішими акціями від ТАВРІЯ В, Т-СПРІНТ КАФЕ, «БЛЕСК и ВЕДРО», «Космос», інтернет-супермаркету www.tavriav.ua.

Швидкий сервіс

Використовувати накопичені дуже зручно: усі учасники програми «КлеверБонус» можуть витрачати свої бали вже через 1 годину після покупки!

Новинки

«КлеверБонус» – розумна програма лояльності, яка постійно пропонує своїм покупцям безліч новинок і вигідних акцій.

Лінія підтримки

Спеціально для обслуговування програми лояльності «КлеверБонус» ми створили Лінію підтримки — професійний call center, оператори якого постійно підвищують свій рівень на спеціалізованих тренінгах і семінарах. Номер, за яким Ви можете зателефонувати, аби отримати відповідь на запитання, що Вас цікавить, — 0-800-50-00-40

Соціальні мережі

Приєднуйтесь до наших сторінок у соціальних мережах Facebook, Instagram – задавайте питання, діліться враженнями, беріть участь в акціях!

Зручна економія

Програма «КлеверБонус» дозволяє накопичувати бали за кожну покупку, щоб дозволити собі щось особливе і порадувати близьких. Накопиченими балами можна розраховуватись у супермаркетах мережі ТАВРІЯ В, у кафе Т-СПРІНТ КАФЕ, «ROMEO&BAGETTA», у магазинах «БЛЕСК и ВЕДРО» та «Космос». Беручи участь в акціях «КлеверБонус», ви отримуєте ще більше балів за товари, яким віддаєте перевагу.

Придбайте картку у будь-якому з супермаркетів ТАВРИЯ В, «БЛЕСК и ВЕДРО», «Космос» і зробіть свій підхід до економії по-справжньому розумним!

Партнери

Будьте в курсе актуальных новостей, выгодных акций, розыгрышей и подарков от «КлеверБонус»!
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:

Хотите первыми узнавать самые свежие новости от «КлеверБонус»? Подпишитесь на нашу рассылку!

Подписка оформлена.