0 800 50 00 40
Особистий кабінет !

Укр Рус

Мобільний додаток «ТАВРІЯ В»: головне зручність, решта - додаток

21 лютийЯкщо Ви — власник смартфону
з операційними системами Android і iOS, завантажуйсте на свій мобільний додаток «ТАВРІЯ В» і користуйтеся усіма його перевагами.

Встановивши мобільний додаток «ТАВРІЯ В» на смартфон, користувачі отримають зручний доступ для здійснення покупок в онлайн-магазині мережі.

До їхніх послуг — каталог з більш ніж 60 000 продовольчих та непродовольчих товарів з асортименту супермаркетів «ТАВРІЯ В», який представлений також на основному сайті інтернет-магазину tavriav.ua. Новий, технологічний додаток зробить процес здійснення інтернет-покупок більш зрозумілим, швидким, зручним.

Крім онлайн-магазину для користувачів мобільного додатку подано опис діючих акцій і спеціальних пропозицій, адреси найближчих магазинів, розклад їх роботи, карта проїзду.

Мобільний додаток надає додаткову зручність постійним покупцям «ТАВРІЯ В», власникам картки «КлеверБонус», а саме: для того, щоб здійснювати покупки і накопичувати бали, не обов’язково носити з собою пластикову карту «КлеверБонус». Досить завантажити мобільний додаток на смартфон, зареєструватися і просто пред’являти на касах супермаркетів «ТАВРІЯ В» QR-код своєї віртуальної карти, отримуючи бали за покупки.

Найкращі пропозиції та вигідні акції мережі супермаркетів «ТАВРІЯ В» тепер у вашому смартфоні!

Встановити додаток для смартфонів на базі iOS і Android:

Поделиться:

Партнери

Будьте в курсе актуальных новостей, выгодных акций, розыгрышей и подарков от «КлеверБонус»!
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:

Хотите первыми узнавать самые свежие новости от «КлеверБонус»? Подпишитесь на нашу рассылку!

Подписка оформлена.